Розв'яжіть рівняння спочатку спростивши ліву сторону -1,8-(х-4,3)=-2 Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Мацканец Кирилл.

Ответ:

x = 4.5

Пошаговое объяснение:

 - 1.8 - (x - 4.3) =  - 2

 - 1.8 - x + 4.3 =  - 2

2.5 - x =  - 2

 - x =  - 2 - 2.5

 - x =  - 4.5

x = 4.5

Проверка:

_____________________________

 - 1.8 - (4.5 -4.3) =  - 2

 - 2 =  - 2