Знайти суму всіх цілих чисел, що задовольняють нерівність: −25≤x≤22.


Ответы на вопрос

Отвечает Щербина Бодя.

подивися в прикріпленні файли


Отвечает Цап Соломія.

Відповідь:

0-24-23-22-21-20-19-18-17-16-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-0+1+2+3+4+5+6+7+8+9+10+11+12+13+14+15+16+17+18+19+20+21=(-69)

Покрокове пояснення:

24-24, 23-23...

(-24)+(-23)+(-22)=(-47)+(-22)=(-69)