Після утеплення однієї стіни будинку розмірами 10,5 м на 8,8 м її хочуть пофарбувати. Скільки на

це потрібно грошей, якщо фарба продається у відрах по 1 кг ціною 80 грн, а для фарбування 1 м² стіни використовують 150 г фарби?

Ответы на вопрос

Отвечает Голызина Алёна.

Для розрахунку потрібно визначити площу стіни, яку потрібно пофарбувати, а потім визначити, скільки фарби знадобиться для її фарбування, і яку кількість відер фарби потрібно купити.

Площа стіни:

10,5 м * 8,8 м = 92,4 м²

Кількість фарби, потрібної для фарбування стіни:

92,4 м² * 150 г/м² = 13 860 г

Кількість відер фарби, яку потрібно купити:

13 860 г / 1000 г = 13,86 відер

Отже, на фарбування стіни потрібно купити 14 відер фарби (округлено до цілого числа).

Вартість одного відра фарби становить:

1 кг * 80 грн = 80 грн

Тому загальна вартість фарби становитиме:

14 відер * 80 грн/відро = 1120 грн