1. Представ степінь 3 10 3 10 A A В A 5 1 .-3; 33 3 3 10 10 10 2. Знайди площу поверхні куба з

ребром 4 25 5 см²; Б 3 3 10 м; 3. Вирази в метрах 5 м 5 см. 1 24 25 4. Знайди кількість граней A 6; Б 7; Г інший варіант Б 5. у вигляді добутку. Б 10 Г см²; 3 3 10 10 відповіді; .. В м; в шестикутної 1- 2 5 2 25 в 12; 1 см. см²; Г 5- піраміди. 20 м; г 1- см2. 521 M. ХЕЛП ме плис даю 100 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Елшибай Акмарал.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. Знайди площу поверхні куба з ребром 16 див.

Прямокутний паралелепіпед, усі грані якого – квадрати, називається кубом.

Усі ребра куба рівні, а площа поверхні куба дорівнює сумі площ шести його граней, тобто. площі квадрата зі стороною H помноженою на шість.

Площа поверхні куба дорівнює: S = 6 • H², де (H – висота ребра куба).

S = 6 • 16 ² = 6 * 256 = 1536 см ².

Відповідь: площа поверхні куба дорівнює 1536 см ².

2. Обчисли площу поверхні прямого паралелепіпеда, якщо його довжина – 3 см, ширина – 2 см, висота – 1 см.

Паралелепіпедом називається призма, основа якої паралелограм. Паралелепіпед має шість граней, і всі вони – паралелограми.

Паралелепіпед, чотири бічні грані якого прямокутники, називається прямим.

Прямий паралелепіпед у якого всі шість граней прямокутники називається прямокутним.

Площа поверхні прямокутного паралелепіпеда дорівнює подвоєній сумі площ трьох граней цього паралелепіпеда:

S = 2 • (Sa + Sb + Sc) = 2 • (ab + bc + ac), де

a – довжина, b – ширина, c – висота паралелепіпеда.

S = 2 * (3 * 1 + 2 * 1 + 2 * 3) = 2 * (3 + 2 + 6) = 2 * 11 = 22 см²

Відповідь: площа поверхні прямого паралелепіпеда дорівнює 22 см ².