Купили 6 кг картоплі що становить 3/4 усіх куплених овочів. Скільки овочів було куплено?


Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Костя.

Відповідь:

8кг

Покрокове пояснення:

1)6:3=2(1/4 усіх овочів)

2)2*4=8(загалом скільки було куплено овочів)

Отвечает Выков Анзор.

Ответ:

8 кг

Пошаговое объяснение:

3/4=6кг

6:3=2 одна часть

2•4=8 все овощи