яку цифру потрібно поставити замість зірочки щоб число 45*68 щоб воно було уратне числу 3 а 1,3,7

б1.4.7 в 4,7 г 1.7​ строчноооо

Ответы на вопрос

Отвечает Федорищева Мария.

Щоб число 45*68 було кратне числу 3, необхідно, щоб його сума цифр була кратна 3.

Сума цифр числа 45*68 дорівнює 4 + 5 + * + 6 + 8 = 23 + *, де * - це невідома цифра.

Щоб сума цифр була кратна 3, треба дізнатися, яку цифру потрібно додати до 23, щоб отримати число, кратне 3.

1 + 23 = 24, що не є кратним 3.

3 + 23 = 26, що не є кратним 3.

7 + 23 = 30, що є кратним 3.

Отже, треба поставити цифру 7 замість зірочки, щоб число 45*68 було кратним числу 3.