Чи буде число 2 корнем рівняння x²-2x+3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мингалимова Камиля.

Ответ:

Ні

Пошаговое объяснение:

Ми можемо перевірити, чи є число 2 коренем рівняння x²-2x+3=0, підставивши його у рівняння і перевіривши, чи отримаємо рівність:

(2)² - 2(2) + 3 = 4 - 4 + 3 = 3

Отже, коли x = 2, ліва частина рівняння дорівнює 3, а права частина дорівнює 0. Оскільки ці значення не співпадають, то число 2 не є коренем рівняння x²-2x+3=0.

Отвечает Топский Азамат.
(2)2-2(2) + 3 = 4 - 4 + 3 = 3