Обьем комнаты -144 м3, длина-12м, ширина 3м Найди высоту,​


Ответы на вопрос

Отвечает Банников Вадим.

Ответ: 4м

Пошаговое объяснение: V=a*b* c .. 12*3 = 36. 144÷36=4.

Відповідь: висота кімнати =4м.

Отвечает Варваринець Дашка.

Ответ:

відповідь 4 м

Пошаговое объяснение:

для того щоб дізнатися висоту нам потрібно об'єм поділити на довжину и поділити на ширину тобто:

-144 : -12 : 3=4

сподіваюсь допомогла