Спростіть вираз і підкресліть коефіцієнт а) 5х·(-2,4у); б)-2/15а*(-30с)в)-0,4p*2/5n*(-3/8b)пж

срочнооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Гулько Данил.

Ответ:

1)5x•(-2,4y)= -12xy

2)-2/15a•(-30c)=4ac

3)-0,4p•2/5n•(-3/8b)= -0,4p•(2:5=0,4n)•(-3/8b)= -0,4p•0,4n•(-3,8b)= -0,16pn•(-3/8b)=0,06pnb