Коренем рівняння 2х −4 = 12 є число... 4 16 2 8 -8​


Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Відповідь:

Щоб знайти корінь рівняння 2x - 4 = 12, потрібно розв'язати його та знайти значення x.

2x - 4 = 12

Додамо 4 до обох боків рівняння:

2x = 16

Поділимо обидві частини на 2:

x = 8

Отже, коренем рівняння 2x - 4 = 12 є число 8.