Друзі Єгор і Богдан вирішили зу- стрітися. Вони одночасно вируши- ли від своїх будинків назустріч

один одному. Єгор рухався зі швидкістю 80 м/хв, а Богдан 90 м/хв. За 5 хв друзі зустрілися. Яка відстань між їх- німи будинками? 2 - тогаз тоты ​

Ответы на вопрос

Отвечает Меликов Артур.

Пошаговое объяснение:

1) 80+90=170( м/хв)- швидкість зближення

2)170:5=34 ( м )

Відповідь:34 м