Довжина прямокутної ділянки 30м.Ширина 20м,1/4площі ділянки засіяне просом.яка площа засіяна просом?


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Мирас.

Відповідь:

загальна площа ділянки : 30*20=600 м

1/4=25 % = 0.25

0.25*600=150

відповідь : 150 м ділянки засіяно просом