Спрости вираз 200у - 0,5 та знайди його значення, y =5,3​


Ответы на вопрос

Отвечает Шайхлисламова Асия.

Відповідь:

Отже, значення виразу 200у - 0,5 при y = 5.3 дорівнює 1059.5.

Покрокове пояснення:

Вираз 200у - 0,5 можна спростити, підставивши значення y = 5.3. Отримаємо: 200 * 5.3 - 0.5 = 1060 - 0.5 = 1059.5.