На скільки сума квадратів чисел - 3,7 і 4 більша за куб їх суми?


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Елизавета.

Відповідь:

сума квадратів чисел - 3,7 і 4 більша за куб їх суми на 29,663

Покрокове пояснення:

a²+b²=(-3,7)²+4²=13,69+16=29,69- сума квадратів

(a+b)³=(-3,7+4)³=0,3³=0,027 -куб суми
29,69-0,027=29,663