НСК (14; 18; 24) помогите люди добрыееее


Ответы на вопрос

Отвечает Козко Софья.

Спочатку знайдемо прості множники для цих чисел:

  • 14 = 2 * 7
  • 18 = 2 * 3 * 3
  • 24 = 2 * 2 * 2 * 3

НСК буде дорівнювати множнику, що містить кожен простий множник з максимальною кількістю:

НСК (14; 18; 24) = 2 * 2 * 2 * 3 * 7 = 504

Отже, НСК (14; 18; 24) дорівнює 504.