77/90 : (7/18 - 13/24) + 5 × 2 3/25


Ответы на вопрос

Отвечает Шамсутдинов Игорь.

Ответ:          5.

Пошаговое объяснение:

77/90 : (7/18 - 13/24) + 5 * 2 3/25=77/90 : (-11/72) + 5*53/25 =

= -28/5 + 53/5 = 25/5 = 5.

Отвечает Бодякина Светлана.

Відповідь:

Для вирішення цього рівняння також потрібно дотримуватися порядку виконання арифметичних дій, зокрема, виконувати дії в дужках перед діленням, а потім виконувати ділення та множення зліва направо.

77/90 : (7/18 - 13/24) + 5 × 2 3/25 =

Починаємо з дій в дужках:

= 77/90 : (7/18 - 13/24) + 5 × (53/25)

= 77/90 : (4/24 - 13/24) + 5 × (128/25)

= 77/90 : (-9/24) + 5 × (128/25)

= 77/90 : (-3/8) + 640/25

Ділимо 77/90 на -3/8:

= (77/90) × (-8/3) + 640/25

= - 1232/225 + 640/25

= - 1232/225 + 256/45

Знайдемо спільний знаменник та складемо дроби:

= (-1232×9 + 256×25)/2025

= (-11088 + 6400)/2025

= -4688/2025

Таким чином, відповідь: -4688/2025.