Знайти гіпотенузу прямокутного трикутника якщо його катети 1. 2√3 і 2 см​Даю 50 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алина.

Відповідь:

4 см

Пояснення:

За теоремою Піфагора квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів. Позначимо довжину гіпотенузи с, тоді

с^2 = (2√3)^2 + 2^2 = 12+4 =16

с = √16 = 4 см