Геологи вилетіли о 9 годині ранку і приром о півдні. Їх гелікоптер рухався зі швидкістю 95

км/год, а потім вони 2 години їхали верхи зі швидкістю 12 км/год. Яку відстань подолали геологи за цей час? На скільки більшу відстань геологи подолали гелікоптером ніж верхи?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1)95х3=285(км) 2)12x2=24(км)

3)285+24=309(км) ОТВЕТ:309