-(-x)+(-2,05)=-3 2/5


Ответы на вопрос

Отвечает Балабушко Влад.
Давайте розв'яжемо це рівняння разом:

-(-x) означає x, тому ми можемо замінити це в рівнянні:

x + (-2.05) = -3 2/5

Знайдемо спочатку десятковий дріб для правої частини рівняння:

2/5 = 0.4

Тепер можемо замінити -3 2/5 на його десятковий еквівалент:

-3.4

Тепер наше рівняння виглядає так:

x - 2.05 = -3.4

Додамо 2.05 до обох боків, щоб отримати x окремо:

x - 2.05 + 2.05 = -3.4 + 2.05

x = -1.35

Отже, розв'язок рівняння: x = -1.35
Отвечает Хисматова Алсу.

Ответ:

-1.35

Пошаговое объяснение:

-(-х)+(-2.05)=-3 2/5

х-2.05 = -3 2/5

х = -3.4+2.05

х = -1.35