Сума двох чисел дорівнює 16.1. Знайди ці числа якщо одне з них у 2.5 рази більше за інше


Ответы на вопрос

Отвечает Мальцева Алина.

Ответ:

Нехай перше число дорівнює х, а друге - у. Тоді за умовою задачі маємо таку систему рівнянь:

1) х + у = 16

2) x = 42.5y

Підставляємо в (1) вираз для x з (2):

42.5y + y = 16

43.5y = 16

y = 16 / 43.5

y ≈ 0.37

Тепер знаходимо x, використовуючи (2):

x = 42.5 * 0.37

x ≈ 15.74

Таким чином, перше число близько до 15.74, а друге - близько до 0.37.