Периметр прямокутника дорівнює 10,2см, а одна з його сторін на 2,4см більша за сусідню. Знайдіть

площу прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Комякова Татьяна.

Пошаговое объяснение:

ширина - см

длина х+1,2 см

периметр 2*х+2*(х+1,2)=20,4

2х+2х+2,4=20,4

4х=20,4-2,4

4х=18

х=18÷4

х=4,5 см ширина

4,5+1,2=5,7 см длина

площадь 4,5*5,7=25,65 мс