Побудуй прямокутник, одна сторона якого дорівнює 4 см, а площа - 24 см². Знайди периметр цього

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Магидиев Радель.

Ответ:

1) 24 : 4 = 6 (см) - довжина прямокутника ;2) (6 + 4) * 2 = 20 (см) - його периметр