Два поїзди їдуть назустріч один одному зі швидкостями 54 км/год і 62 км/год. Тепер відстань між

ними становить 50 км. Якою буде ця відстань через: 0,2 год; 0,5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Муратов Айдар.
54+62=116 (км/год) – швидкість потягів разом.
116•0,2=23,2 (км) – відстань яка буде між двома потягами через 0,2 години.
116•0,5=58 (км) – відстань яку подалають два потяги через 0,5 годин.
50-58=-8 (км) – через 0,5 годин 2 потяги розминуться та проїдуть ще 8км.

Відповідь: 26,8 км; -8км