Довжина прямокутника становить 9 см, ширина-у 3 рази менша.Чому дорівнює периметр прямокутника?Чому

дорівнює площа прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Зенкаева Акося.

Відповідь:

24 см периметр; 27 кв.см площа

Покрокове пояснення:

Р = 2(а+в);

S = a•в, де а - довжина, в - ширина прямокутника.

9:3=3 (см) ширина прямокутника;

Р = 2(9+3) = 2•12=24 (см)

S = 9•3=27 (кв.см)