Чому дорівнює сума чисел -15,6 та -3,1?​


Ответы на вопрос

Отвечает Батуев Артемий.

Ответ:

ниже

Пошаговое объяснение:

-15,6 + (-3,1) = -15,6 - 3,1 = -18,7
Оскільки мінус на плюс дорівнює мінус