Знайдіть найбільший член числової послідовності аn= 33-n3. СРОЧНОООООО ПОЖАЛУЙСТАААААДАЙ 50

БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Александра.

Відповідь:

надеюсь правильно

Покрокове пояснення:

Для знаходження найбільшого члена послідовності треба знайти її загальний член та встановити максимальне значення.

Загальний член послідовності даної форми можна записати як:

a_n = 33 - n^3

Для знаходження найбільшого члена треба знайти таке значення індексу n, при якому a_n буде максимальним.

Зауважимо, що n^3 збільшується швидше, ніж 33 зменшується. Тому, щоб отримати максимальне значення a_n, потрібно прийняти n як можливо більше.

Таким чином, максимальне значення a_n досягається при n = 1, оскільки для n > 3 значення n^3 буде більшим за 33, що приведе до від'ємного значення a_n.

Тому, найбільший член цієї послідовності буде:

a_1 = 33 - 1^3 = 32

Отже, найбільший член числової послідовності a_n = 33-n^3 дорівнює 32.