Знайдіть значення виразу (3x + 15) : х, якщо х = –3 2 –2 8 –8 правильної відповіді немає


Ответы на вопрос

Отвечает Веремчук Юра.

Підставляємо значення х = -3 в вираз (3x + 15) / x:

(3x + 15) / x = (3(-3) + 15) / (-3) = (-9 + 15) / (-3) = -2

Отже, значення виразу (3x + 15) / x при х = -3 дорівнює -2.

Отвечает Бойко Олька.
(3х + 15) : х, якщо х=-3, то
3* (-3) + 15 : (-3)
х= -9 + (-5)
х= -14