Найдите значение выражения x-5|+|x-18|-78 при x = 7.


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Елена.

Відповідь:

Замінюємо x на 7:

x-5|+|x-18|-78 = 7 - 5| + |7 - 18| - 78

Обчислюємо значення внутрішніх виразів в кожному модулі:

|7 - 18| = |-11| = 11

|7 - 5| = |2| = 2

Підставляємо знайдені значення назад:

7 - 5| + |7 - 18| - 78 = 7 - 5(2) + 11 - 78

Обчислюємо значення виразу в дужках:

7 - 5(2) = -3

Підставляємо знайдені значення назад:

-3 + 11 - 78 = -70

Отже, значення виразу x-5|+|x-18|-78 при x = 7 дорівнює -70.

Покрокове пояснення: