З одного міста одночасно в одному напрямі виїхали дві машини. Через 4 годин після початку руху

друга машина відстала від першої на 51,2 км. Знайдіть швидкість першої машини, якщо швидкість другої становить 54,4 км/год. Сррооочно

Ответы на вопрос

Отвечает Томилов Андрей.

Відповідь:

67,2 км/год

Покрокове пояснення:

1) 51,2:4=12,8(км/год) швидкість віддалення машин;

2) 54,4 + 12,8 = 67,2 (км/год) швидкість прершої машини.


Пояснення:

Оскільки друга машина відставала, то швидкість першої є більшою і виконується дія додавання.