Масу викиду речовини необхідно перевести з г/с у т/рік за умови 8-годинного робочого дня

підприємства протягом 365 днів: 0,55 г/с; 6 г/с; 18 г/с

Ответы на вопрос

Отвечает Клешнёв Лев.

Для цього необхідно виконати наступні дії:

Знайти кількість робочих годин на рік: 8 годин * 365 днів = 2920 годин.

Перевести г/с у годину: 0,55 г/с * 3600 с/год = 1980 г/год.

Знайти масу викиду речовини за рік: 1980 г/год * 2920 годин = 5,785,600 г/рік, або 5,786 т/рік (тонн на рік).

Аналогічно для інших значень:

6 г/с * 3600 с/год * 2920 годин = 63,072,000 г/рік, або 63,072 т/рік.

18 г/с * 3600 с/год * 2920 годин = 189,216,000 г/рік, або 189,216 т/рік.