У магазині іграшок машинка та замок коштують 310 грн , а замок та лялька - 270 . Знайди ціну кожної

іграшки, якщо за все потрібно заплатити 460 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко Михаил.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)460-310=150-ціна за ляльку

2)270-150=120-ціна за замок

3)310-120=190-ціна за машину