Знайди корені рівень, 4(х+6,11)=39,96


Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

Ответ:

дай лудший ответ

Пошаговое объяснение:

Для розв'язування цього рівняння треба спочатку розкрити дужки за допомогою дистрибутивності множення:

4(x + 6.11) = 39.96

4(x + 66) = 39.96

Потім розділимо обидві частини на 4:

x + 66 = 9.99

Тепер віднімемо від обох сторін 66:

x = 9.99 - 66

x = -56.01

Таким чином, розв'язком цього рівняння є x = -56.01.