2. Виконай обчислення раціональним способо 8,456 +12,654 + 22,544 + 18,346 = срочно аааааа даю 25 б


Ответы на вопрос

Отвечает Барадаков Адриан.

Відповідь:

62

Покрокове пояснення:

Додаємо в стовпчик
8,456+12,654=21,1
21,1+22,544=43,644
43,644+18,346=61,99