Сергійко прочитав 0,4 книжки, у якій 150 сторінок. Скільки сторінок прочитав Сергійко?


Ответы на вопрос

Отвечает Кокшарова Маша.

Ответ:

60 страниц

Пошаговое объяснение:

150 * 0,4 = 60 (страниц) - прочитал Сергей

Отвечает Ханенко Саша.

Ответ:

60 сторiнок

Пошаговое объяснение:

0,4*150=60(с)