теплохід пройшов 74.58 км за течією річки і 131,85 км проти течії. скільки часу теплохід був у

дорозі, якщо його власна швидкість дорівнює 31,6 км/год, а швидкість течії - 3,3 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Елизавета.

Пошаговое объяснение:

1) 31,6 + 2,3 = 33,9 (км/год) швидкiсть за течiсю рiчки

2) 31,6 - 2,3 = 29,3 (км/год) швидкiсть проти течii

3) 74, 58 : 33,9 = 2,2 (часа) -теплохiд пройшов за течiсю рiчки

4) 131, 85 : 29,3 = 4,5 (часа) - теплохiд пройшов gроти течii рiчки

5) 2,2 + 4,5 = 6,7 (часа)  теплохiд був у дорози

Ответ: 6,7 часа теплохiд був у дорози