(розв’язати задачу двома способами) Повна вартість білету в кінотеатр становить 80грн, але на

ранкові сеанси діє знижка 15%. Скільки гривень коштує білет на ранковий сеанс?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивахнов Виталик.

Відповідь:

68 грн

Покрокове пояснення:

Перший спосіб розв'язання:

Застосуємо знижку до повної вартості білету: 80 грн * 15% = 12 грн.

Віднімемо знижку від повної вартості білету: 80 грн - 12 грн = 68 грн.

Отже, вартість білету на ранковий сеанс складає 68 грн.

Другий спосіб розв'язання:

Знайдемо 15% від повної вартості білету, що дорівнює 80 грн: 80 грн * 0.15 = 12 грн.

Віднімемо знайдену суму знижки від повної вартості білету: 80 грн - 12 грн = 68 грн.

Отже, другий спосіб підтверджує, що вартість білету на ранковий сеанс також складає 68 грн.

Отвечает Шигетора Кристина.

Ответ:

Перший спосіб: використання формули знижки

Знижка на ранковий сеанс становить 15%, тому ціна на білет буде на 15% менше від повної вартості:

Знижка = 15% від 80грн = 0.15 * 80грн = 12грн

Отже, ціна на білет на ранковий сеанс становить:

Ціна = 80грн - 12грн = 68грн

Другий спосіб: використання розрахунку знижки

Знижка в 15% можна розрахувати як відношення знижки до повної вартості, яке дорівнює 15/100 або 0.15. Тоді знижка на білет становитиме:

Знижка = 0.15 * 80грн = 12грн

Отже, ціна на білет на ранковий сеанс становить:

Ціна = повна вартість - знижка = 80грн - 12грн = 68грн

Отримали той же результат, що і першим способом.