6. Допоможи Торнадо накреслити координатний промінь з одиничним вiдрiзком 1 см і початком у т. О.

Познач на ньому точку С, віддалену від А (5) на чотири одиничних вiдрiзки праворуч. Знайди відстань між точками О і С.​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилина Елизавета.

Ответ:

0                                            А            М            В

І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І__І______________

0  5мм                                   9            12           15          

12*5=60(мм) - точка М відповідає числу 60, її координата - 12

60-15=45(мм) - точка А відповідає числу 45мм

45:5=9 - координата точки А

60+15=75(мм) - точка В відповідає числу 75

75:5=15 -координата точки В