P- 19 ЗНАХОДЖЕННЯ ЧИСЛА ЗА ЙОГО ВІДСотка Якщо 3% - це число 7, то 12%​


Ответы на вопрос

Отвечает Винник Максим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб знайти число, яке відповідає 12%, якщо 3% дорівнює 7, потрібно скористатися пропорцією:

3% = 7

12% = x

де x - шукане число, яке відповідає 12%.

Для знаходження x розв'язуємо пропорцію:

3/7 = 12/x

Знаходження x можна провести, помноживши обидві частини рівності на x і поділивши на 3:

x = (12 * 7) / 3x = 28

Отже, 12% відповідає числу 28.