Знайдіть суму довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда, якщо його ширина дорівнює 13 2/9 см,

висота - на 4 4/9 см менша від ширини, а довжина - 10 7/9 см більша за висоту. !! ДАЮ 20 БАЛОВ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пухова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

13 2/9 - 4 4/9 = 8 7/9см высота

8 7/9 + 10 7/9 = 18 14/9 = 19 5/9 см длина

(13 2/9 + 8 7/9 + 19 5/9)*4 =(40 14/9)*4 = 374/9 * 4 = 1496/9 =  166 2/9см

сума довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда