ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ ! ДАЮ 30 БАЛЛОВ! Зробіть з прикладів «ланцюжок»: розв’яжіть приклади та

розмістить їх так, щоб кожний наступний приклад починався з числа, що є відповіддю до попереднього. 10 - 3,5 1,09 · 10 9,83 – 4,03 29 : 0,29 1,3 · 0,1 5,8 : 0,2 11,3 - 1,3 54,5 : 50 0,13 + 9,7 100 – 45,5 6,5 : 5 10,9 + 0,4

Ответы на вопрос

Отвечает Балташев Елназар.

Ответ:

10 - 3,5 = 6.5

6.5 - 1.09 = 5.41

5.41 * 10 = 54.1

54.1 - 9.83 = 44.27

44.27 - 4.03 = 40.24

29 : 0.29 = 100

100 * 0.1 = 10

5.8 : 0.2 = 29

29 * 0.1 = 2.9

1.3 * 2.9 = 3.77

11.3 - 1.3 = 10

54.5 : 50 = 1.09

0.13 + 9.7 = 9.83

9.83 + 1.09 = 10.92

100 – 45.5 = 54.5

6.5 : 5 = 1.3

10.9 + 0.4 = 11.3

11.3 - 1.3 = 10

10 * 1.3 = 13

Пошаговое объяснение: