За 6 днів 8 машиністок надрукували 1200 сторінок. Скільки сторінок надрукує одна машиністка за 3

дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Весна Элиза.

Ответ:

Відповідь: 75 сторінок

Пошаговое объяснение:

1) 1200÷6=200 (с.) - роздрукують 8 машиністок;

2) 200÷8=25 (с.) - роздрукує 1 машиністка за 1 день;

3) 25×3=75 (с.)