Одне число більше другого в 1,5 рази(- ів), середнє арифметичне цих двох чисел дорівнює 49. Знайди

ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x+1.5x)/2=49

x+1.5x=98

2.5x=98

x=39,2

1число=39.2

2число=39.2×1.5=58.8