Мотоцикліст за перші три години проіхав 154 км,а потіс за дві години години 110 км. Знайді середню

швидкість руху мотоцикліста. СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Sheviwama Selatyra.

Ответ:

Для розв'язання задачі необхідно використовувати формулу:

середня швидкість = загальний шлях / загальний час

Загальний шлях мотоцикліста за 5 годин:

154 км + 110 км = 264 км

Загальний час руху:

3 години + 2 години = 5 годин

Середня швидкість руху мотоцикліста:

264 км / 5 годин = 52,8 км/год

Відповідь: середня швидкість руху мотоцикліста становить 52,8 км/год.

Отвечает Чайкина Софья.

Ответ:

52,8 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 3 + 2 = 5 (часов) - всего был мотоциклист в пути

2) 154 + 110 = 264 (км) - всего проехал мотоциклист за 5 часов

3) 264 : 5 = 52,8 (км/ч) - средняя скорость мотоциклиста на всём пути