Придбали 2 кг червоних яблук по 12 гривен за кілограм і 4 кг яблук зеленого кольору по 18 грн за

кілограм. Скільки в середньому коштує 1 кг яблук?СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Олеся.
2 кг червоних яблук буде 24 грн
4 кг зелених яблук буде 36
Потрібно: 24+36=60 (грн) всього коштує все
60:6=10 (грн) коштує 1 кг в середньому