3. Визнач число, що є коренем рiвняння 18 – 6x = 25 + x. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжков Коля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18-6х=25+х

-6х-х=25-18

-7х = 7

х= 7 : (-7)

х= -1

Ответ: х= -1

проверка

18-6*(-1)=25+(-1)

18+6=25-1

24=24

Отвечает Кожокару Женя.

Ответ: х = -1,4

Спочатку перенесем невідомі доданки вліво а відомі в право з ПРОТЕЛЕЖНИМ знаком

-6х - х = 25 - 18

-5х = 7

5х = -7

х = -1,4

Пошаговое объяснение: