2) Розкрити дужки і звести подібні доданки . а) -12( n-2 m)+12n б) 7(3a- b)-(20a-7b)


Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Анна.

Ответ:

-12(n-2m) +12n= -12n + 24m + 12n= 24m

7(3a-b) -(20a-7b)= 21a-7b-20a+7b= a

Пошаговое объяснение:

маю надію на найкращу відповідь, дякую)