Довжина дороги від Києва до Канева - 138 км. За першу годину екскурсанти подолали 0,46 частину цієї

відстані. Скільки км їм залишилося подолати.

Ответы на вопрос

Отвечает Кайсаринова Жасмина.

Ответ:

За першу годину екскурсанти подолали 0,46 * 138 = 63,48 км дороги.

Щоб знайти, скільки км їм залишилося подолати, потрібно відняти вже пройдений шлях від загальної відстані:

Шлях, що залишився = 138 - 63,48 = 74,52 км.

Відповідь: екскурсантам залишилося подолати 74,52 км.