25б!!!! 7. Знайдіть корінь рівняння: 1) 0,7x + 0,3x – 0,74х = 0,962 2) 5(x + 2) −2 (x - 7) = 30​


Ответы на вопрос

Отвечает Охонская Александра.

Відповідь:

1)3,7

2)2

Покрокове пояснення:

1) За правилом, треба перенести все з х в ліву сторону, а звичайні числа в праву, але, наприклад, в 1-му прикладі це ве зроблено до нас, тому треба лише порахувати з лівої сторони десяткові числа:

0,7x + 0,3x – 0,74х = 0,962

0,7+0,3-0,74=0,26

Маємо тепер:

0,26х=0,962

Звичайне число треба поділити на х,тобто

0,962:0,26=3,7

Отже відповідь: х=3,7

2) Тут спершу треба розкрити дужки, але не забувати про те, що мінус, який стоїть перед цифрою "2" вплине на знак у дужках коли ми їх розкриємо:

5(x + 2) −2 (x - 7) = 30​

5х+10-2х + 14=30

Знову ж таки, наступний крок, це перенесення усіх чисел з х у ліво і звичайних в протилежну строну з протилежними знаками!(це правило при перенесенні)

В цьому випадку:

5х-2х=30-10-14

3х=6

Знову ж таки. 6, як звичайне число, треба поділити на х:

6:3=2

Тож і х буде дорівювати 2

Отвечает Бойко Олька.

Ответ:

1) 0,7x + 0,3x – 0,74х = 0,962
1x – 0,74x = 0,962
0,26x = 0,962
x = 0,962/0,26
x = 3,7

2) 5(x + 2) −2 (x - 7) = 30​
5x + 10 − 2x + 14 = 30
3x + 24 = 30
3x = 6
x = 2