Периметр квадрата дорівнює 24 см. Обчисліть площу цього квадрата.​


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппович Ярослав.

Ответ:1)24:4=6(см)-сторона квадрата

2)6×6=36(см)

Пошаговое объяснение: