Периметр прямокутника дорівнює 30 см одна з його сторін в 4 разів більше від другої.Знайдіть площу

прямокутника. Пожалуйста срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Садиков Иван.

Відповідь:

Площа прямокутника 36 см².

Покрокове пояснення:

Периметр прямокутника дорівнює 30 см одна з його сторін в 4 разів більше від другої.Знайдіть площу прямокутника.

Розв'язання:

Нехай одна сторона прямокутника х см, тоді друга сторона - см. Периметр прямокутника обчислюється за формулою P=2(a+b), де а і b - cторони прямокутника. Оскільки за умовою задачі периметр доріанює 30 см, можна скласти рівняння:

2(х+4х)=30

10х=30

х=30 : 10

х=3

Отже, одна сторона прямокутника 3см, а друга - 4*3=12(см).

Площа прямокутника дорівнює:

S=a*b=3*12=36 (см²).

Відповідь: 36 см².

Отвечает Воробьёва Полина.

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х см

2 сторона = 4х см

Р = 30 см

2 * (х + 4х) = 30

2 * 5х = 30

10х = 30

х = 30 : 10

х = 3

1 сторона = (х) = 3 см

2 сторона = (4х) = 4 * 3 = 12 см

Р = 2 * (3 + 12) = 2 * 15 = 30 см

S = 3 * 12 = 36 см²